Elżbieta Zagrodzka

elzbieta_zagrodzkaJestem technikiem masażystą. Sprawy zdrowia człowieka, pomaganie potrzebującym, zawsze były w kręgu moich zainteresowań. Kierunek kształcenia, wybrałam z zamiłowania i chęci pomocy człowiekowi. Wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, masażu i rehabilitacji rozwijałam i pogłębiałam podczas praktyk zawodowych na oddziałach: neurologicznym, rehabilitacji neurologicznej, rehabilitacji dziennej Szpitala im. Janusza Korczaka w Słupsku. Z problemami geriatrycznymi zetknęłam się w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Słupsku. W Domu Dziennej Opieki w Słupsku w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych, wykonywałam zabiegi masażu, osobom z problemami bólowymi kręgosłupa.

Doświadczenie zawodowe masażysty wykorzystywałam wykonując zabiegi niepełnosprawnym dzieciom w Fundacji Nadzieja w Słupsku. Ta praca była dla mnie szczególnym wyzwaniem ponieważ wymagała równocześnie wiedzy zawodowej i umiejętności w nawiązywaniu relacji z małym, niepełnosprawnym pacjentem. Uśmiech dziecka był dla mnie wyjątkową nagrodą. Kobietom w ciąży polecam masaż poprawiający samopoczucie, usuwający napięcia i dodający energii, stymulujący krążenie, uspokajający i wzmacniający a po porodzie rewitalizację poporodową wczesną i późną. Ponadto wykonuję masaż w zjawisku nietrzymania moczu. Wykonuję zabiegi w gabinecie lub z dojazdem do domu pacjentki. Osobom pragnący pozbyć się nadmiernych kilogramów i cellulitu oferuję serię masaży bańką chińską. Pacjentom, którym dokuczają bóle stawów (kolanowego, biodrowego, łokciowego i obręczy barkowej), mające różne podłoże – reumatyzm, urazy, wady postawy, zwyrodnienia i przeciążenia, polecam masaż centryfugalny.

Posiadam doświadczenie w rehabilitacji osób po udarach i złamaniach. Do każdego pacjenta i jego problemów zawsze podchodzę bardzo indywidualnie, pamiętając o jego bólu i ograniczeniach ruchowych. Pacjentami z zaburzeniami krążenia limfatycznego oferuję zabiegi drenażu limfatycznego. Osobom przemęczonym, potrzebującym relaksu, proponuję doskonały sposób zregenerowania sił życiowych i poprawę nastroju poprzez masaż gorącymi kamieniami oraz kijami bambusowymi. Zapewniam wysoką kulturę osobistą i profesjonalne wykonanie zabiegów.

Podziękowania