Andrzej Głowacki

andrzej_glowackiJestem dyplomowanym technikiem masażystą, kręgarzem i bioterapeutą. Doświadczenie zdobywałem i swoje umiejętności zawodowe doskonaliłem podczas praktyk w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku na Oddziale Neurologii, Ośrodku Rehabilitacji Dziennej, Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej oraz w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, stąd nieobce mi są problemy ludzi starszych i schorowanych.

Od najmłodszych lat moją pasją było pomaganie innym ludziom. W moim duchowym i zawodowym rozwoju zgłębiałem tajemnice ludzkiego ciała i zdrowia. Nieobcy mi jest ból kręgosłupa, którego sam niejednokrotnie doświadczyłem. Ukończyłem wiele szkoleń i kursów z zakresu radiestezji, bioterapii metodą reiki, medycyny chińskiej, masażu i kręgarstwa chińskiego, masażu bańką chińską, masażu głębokiego tkanek, akupresury stóp, które prowadzili najlepsi specjaliści z tych dziedzin, wykształceni w kraju i za granicą.

Chiropraktyką czyli kręgarstwem i masażem zajmuje się od wielu lat. Zabiegi wykonuje w sposób stuprocentowo bezpieczny i skuteczny, stosując metodę kręgarstwa chińskiego, którego tradycje sięgają starożytnych Chin. Podczas zabiegu stosuje wiele znanych mi technik, które pomagają mi w sposób szybki i bezbolesny dla pacjenta, uwolnić go od bólu, by bezpośrednio po zabiegu odczuł on wyraźną poprawę stanu zdrowia. Zawsze staram się znaleźć przyczynę bólu i ją zlikwidować. Doskonale efekty osiągam w leczeniu rwy kulszowej, dolegliwości bólowych kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego. Nigdy nie neguję stosowania leków, które przyjmuje pacjent.

Dużą wagę przywiązuję do profilaktyki, gdyż zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć, stąd też proponuję pacjentom ćwiczenia przyspieszające proces leczenia oraz ułatwiające codzienne funkcjonowanie przy ich schorzeniach. Dodatkowym zabiegiem, który stosuje jest akupresura stóp, która doskonale pomaga w diagnostyce organizmu i przyspiesza powrót do zdrowia.

Działam jako wolontariusz w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku. Jako wolontariusz uczestniczyłem w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Jako masażysta brałem czynny udział w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych, realizowanym przez Centrum Aktywności i Integracji Seniora w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Słupsku. Będąc członkiem Caritas w parafii pod wezwaniem Św. Jana Kantego w Słupsku, wielokrotnie uczestniczyłem działając charytatywnie w festynach parafialnych, gdzie wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe masażysty i kręgarza mogłem pomóc wielu potrzebującym. Staram się pomagać potrzebującym w miarę swoich możliwości. Jeśli nie stać Cię na wizytę to skontaktuj się ze mną – postaram się Tobie pomóc.

Podziękowania